swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Święto Patrona w naszej szkole

Święto Patrona w naszej szkole

 15 września br. w Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków odbyła się uroczystość poświęcona naszym patronom. Grupa uczniów z wielkim zaangażowaniem przygotowała oraz przedstawiła krótki, ale jakże wzruszający, program artystyczny, którego reżyserkami były nauczycielki języka polskiego: p. Renata Ogielska oraz p. Sylwia Gumowska-Rak. Przepiękne wykonanie utworów muzycznych oraz przejmującą  recytację wierszy mogli podziwiać licznie przybyli goście. Podczas imprezy zostały również wręczone Odznaki Honorowe za Zasługi dla Związku Sybiraków. Uroczystość zakończyła miła niespodzianka, jaką szkoła przygotowała swoim drogim patronom. Otwarta została nowa galeria portretów Sybiraków oraz ich ulubionych miejsc w naszym mieście, która od teraz będzie ozdobą holu na 1. piętrze szkoły i stanie się czytelnym znakiem naszej jedności i solidarności.  Podziwianie fotografii dostarczyło wszystkim zebranym wielu wzruszeń i pozytywnych emocji. Z pewnością to spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.


 

 

stat4u