swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Dzień Sybiraka w naszym mieście

Dzień Sybiraka w naszym mieście

 

18 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły reprezentowali młode pokolenie szczecinian  podczas uroczystości upamiętniającej ofiary agresji sowieckiej na Polskę. W 78. rocznicę tych tragicznych wydarzeń zebraliśmy się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie, aby złożyć hołd bohaterom. Reprezentacja licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo przejmujący występ młodej recytatorki – Inez Wilczewskiej – uczennicy naszej szkoły na pewno uświetniły i wzbogaciły to ważne spotkanie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w podobnym lub liczniejszym jeszcze gronie, aby pielęgnować pamięć o historii naszego narodu i udowodnić, że wrażliwość młodych ludzi jest ogromną nadzieją na przyszłość.


 

stat4u