EKOLOGICZNA AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorząd Uczniowski zaprasza do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej tym razem pod hasłem: „Oddaj zużyty telefon komórkowy”.

Do 17 listopada 2017r.. zbieramy zużyte, stare telefony komórkowe bez baterii. Stan techniczny telefonów  nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony. Zebrane telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Atrakcyjne nagrody czekają!!!

• Każda szkoła za każdy kg zabranych telefonów komórkowych bez baterii otrzyma 1 punkt.*
  • Za zebrane punkty wszystkie szkoły otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 punkt = 5 zł.
  • Kupony będą wysyłane do wszystkich szkół uczestniczących w konkursie, które zbiorą min 2 kg telefonów komórkowych bez baterii, po zakończeniu akcji ekologicznej. Kupony Sodexo można realizować w pomad 50.000 sklepach, punktach usługowych, itp na terenie całego kraju zgodnie z potrzebami szkoły, nauczycieli i uczniów oraz innych uczestników konkursu.

Atrakcyjne nagrody dodatkowe:

Szkoły które uzyskają najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów doilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne*.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu* (np. tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) do wyboru przez szkoły.*

W akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie 8 (a,b) liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

Wyniki akcji ekologicznej - konkursu zostaną opublikowane zgodnie z regulaminem w styczniu 2018 r. na stronie www.ekophone.pl

Zużyte telefony przynosimy do sali numer 14 – do pani Anny Cembrowskiej.

Więcej informacji o akcji oraz regulamin konkursu na stronie: www.ekophone.pl.

Dziękujemy za ekologiczną postawę, liczymy na Was.

Anna Cembrowska, Agata Karpowicz wraz z Samorządem Uczniowskim