Wybory

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 28 września 2018 roku w  naszej szkole odbyły się wybory do rady samorządu uczniowskiego pod patronatem akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Samorządy mają głos!”. Uczniowie naszej szkoły oddawali głosy według wcześniej przygotowanego harmonogramu w trakcie zajęć lekcyjnych tj. od godziny 8:00 do 12:20. Mogli zagłosować na 1 z 4 kandydatów.  Wśród kandydujących byli: Anna Kaszczyszyn z klasy 3c, Janina Pająk z klasy 7a, Monika Masztalerz z klasy 8a oraz Remigiusz Liwczak z klasy 3b. W wyborach wzięło udział  322 uczniów, w tym 11 nauczycieli. Z tego 7 głosów było nieważnych. Anna Kaszczyszyn zajęła zaszczytne stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego uzyskując 131 głosów poparcia. Zastępcą przewodniczącego została Monika Masztalerz z klasy 8a z liczbą głosów 73, a skarbnikiem Remigiusz Liwczak, który otrzymał 67 głosów. Janina Pająk otrzymała 55 głosów poparcia. Wybranym kandydatom gratulujemy i mamy nadzieję, iż wybrane osoby będą godnie reprezentować społeczność uczniowską i zmieniać naszą szkołę na lepsze.

Komisja Wyborcza:

-Zuzanna Zalech kl. 8d