certyfikat "Chronimy Dzieci"

Nasze gimnazjum jako PIERWSZA placówka oświatowa w Szczecinie (a druga w  województwie zachodniopomorskim) otrzymało certyfikat „Chronimy Dzieci”. Certyfikat ten przyznawany jest m.in. szkołom, które w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”,  realizują Politykę ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Jest to dla naszej szkoły wyróżnienie, które jest także zobowiązaniem do szczególnego dbania o bezpieczeństwo uczniów.

Dokument – nasza szkolna „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem” jest dostępny dla uczniów, rodziców i pracowników szkoły w sekretariacie oraz u szkolnego psychologa.

Zachęcamy do zapoznania się z nim oraz do kontaktu z psychologiem szkolnym w zakresie działań dla dobra dzieci.

psycholog Marta Ilnicka