swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 7 w roku szkolnym 2009/2010


  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Olimpus"
laureaci:
Daniel Łobacz 2b - 8 miejsce
Piotr Świtkowski - 9 miejsce
Karolina Białkowska - 9 miejsce
Paweł Nowak - 9 miejsce
Mateusz Darżynkiewicz - 9 miejsce
Rafał Drzewowski - 10 miejsce
  • konkurs chemiczny "Partnerstwo Edukacji i Przemysłu" pod patronatem Kuratorium Oświaty, ZCDiDN, Zakłady Chemiczne Police S.A.
Piotr Switkowski 3a - laureat III miejsce
Mateusz Darżynkiewucz 3d - laureat III miejsce
  • konkurs plastyczny "Sierpień '80 oczami młodych" zorganizowany przez IPN

Maja Solecka 3d - II miejsce
Mirosława Matulis 3d - III miejsce

  • konkurs plastyczny na najlepszy plakat antynikotynowy

Malwina Wawrynowicz 2d - III miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Albus z Matematyki zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

    Paweł Nowak - laureat - 3 miejsce
    Dezyderiusz Pawłowski - laureat - 7 miejsce
    Łukasz Żurawski - laureat - 8 miejsce
    Patrycja Wyręba – laureat – 9 miejsce
    Robert Kalinowski - laureat - 10 miejsce

    Marek Krupa – wyróżnienie – 11 miejsce
    Jolanta Zarośliska - wyróżnienie - 11 miejsce
    Michał Stawicki - wyróżnienie - 11 miejsce
    Jakub Środa - wyróżnienie - 11 miejsce
    Emilia Szarpak - wyróżnienie - 11 miejsce
    Kamil Kilian - wyróżnienie - 12 miejsce
    Piotr Ciuruś - wyróżnienie - 13 miejsce
    Sebastian koper - wyróżnienie - 13 miejsce
    Grzegorz Graużul - wyróżnienie - 14 miejsce
    Magdalena  Oleksiak - wyróżnienie - 14 miejsce
    Dominik Kozłowski - wyróżnienie - 15 miejsce
    Tomasz Kołyszko - wyróżnienie - 15 miejsce
    Mateusz Wesołowski - wyróżnienie - 15 miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Wektor" dla uczniów klas 3

Paweł Nowak 3b - 1 miejsce

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Paweł Nowak 3b - bardzo dobry
wyróżnienie:
Jakub Środa 2b
Dezyderiusz Pawłowski 2b
Piotr Ciuruś 2b

  • X edycja konkursu plastycznego "Moje marzenia o Szczecinie"

Malwina Wawrynowicz 3 d - III miwjsce

  • II festiwal Młodych Talentów "Talentyki 2010"

II miejsce w kategorii wokalnej:
Dominika Gąsowska 2d
Beata Buczak 3d

  • konkurs plastyczny "Mieszkam i żegluję w Szczecinie" organizowany przez JAMSEN Jachtową Akademię Morską

Wiktoria Herkt - laureat
Sandra Leszczyńska -  laureat
Klaudia Szumińska - laureat
Malwina Wawrynowicz - laureat

  • V Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej "Moje Miasto - Szczecin"

Emilia Marciszewska 3d -  Grand Prix

  • Konkurs Poetycki dla młodzieży gimnazjów i szkół średnich ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Magazynu Internetowego Literaci EU Związku Literatów Polskich w Warszawie

Alicja Lewczuk 3a - III miejsce

  • Otwarte Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w pływaniu

Kamil Wołoszyn 3b - III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym

  • Konkurs Wiedzy o Holandii organizowany przez Gimnazjum nr 18

Alicja Wielecka 3b - III miejsce
Sebastian Koper 3a - III miejsce
Mikołaj Wierzbiński 3a - III miejsce

  • Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna dla Gimnazjalistów III etap - organizatorem Olimpiady jest, na mocy umowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Stowarzyszenie Talent, współorganizatorami Olimpiada Informatyczna i miasto Gdynia, zaś opiekę merytoryczną nad OIG sprawuje Instytut Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego

Paweł Nowak - laureat

  • konkurs "Język angielski w meandrach technologii informacyjnej" organizowany przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie
Paweł Nowak - II miejsce
Patryk Pasternak - XV miejsce
  • IX Szczeciński Konkurs Matematyczny organizowany przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
Paweł Nowak - laureat I miejsce
  • IX MIędzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie

Michał Zarośliński - I miejsce
Magdalena Ząbek - I miejsce
Natalia Gontarz - I miejsce

  • VIII Konkura Chemiczny dla gimnazjalisatów "Wokół wody" organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Sebastaian Koper 3a - finalista

  • Konkurs Ekologiczny - Zachodniopomorski Festiwal Nauki 2009 (ZUT)

Mateusz Darżynkiewicz 3d - I miejsce
Rafał Stańczyk 3b - III miejsce
Anastazja Wołyńska 3a - IV miejsce

Piot Świtkowski 3a - wyróżnienie

  • WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY Z ELEMENTAMI ASTRONOMII
    DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Paweł Nowak 3b - laureat
  • Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Moje Dąbie"

Natalia Nicka - wyróżnienie

  • Indywidualny Bieg Przełajowy na dystansie 1500 m zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Daria Rykaczewska 3b - III miejsce
Patryk Salak 3e - III miejsce
Piotr Sadkowski 3e - V miejsce

  • IV międzyszkolny konkurs matematyczny "MATHS in ENGLISH"

Jakub Środa 2b - III miejsce

  • XIV Integracyjny Konkurs Plastyczny "Czarodziejski spacer"
Malwina Wawrynowicz 3d - I miejsce
  • Ogólnopolska Olimpiada  Przedmiotowa  z Matematyki  OLIMPUS Sesja zimowa

Paweł Nowak 3b - III miejsce
Dezyderiusz Pawłowski 2b - III miejsce
Piotr Ciuruś 2b - VI miejsce
Daniel Łobacz 2b - VII miejsce

  • Eliminacje do Finału Pucharu Polski Judo Juniorek i Juniorów Młodszych
Zaczek Dominika - I miejsce
  • II Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Mamy rady na odpady"
Natalia Szczepańska - wyróżnienie
Weronika Kaczmarek - wyróżnienie
  • Konkurs "Zwierze moim przyjacielem"  zorganizowanym przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami O/Szczecin
Kamila Bródka 2a - I miejsce
  • Mały Konkurs Recytatorski - etap miejski
Katarzyna Cieniawska - wyróżnienie
  • IV Zachodniopomorski Konkurs "Sudoku - cyfry muszą pozostać samotne"
    zorganizowanym przez Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego przy
    ulicy Ku Słońcu 124 w Szczecinie.
Alicja Wielecka 3b - IV miejsce
Jolanta Zaroślińska 3b - IV miejsce

 

  • IX Szczeciński Konkurs Fizyczny dla Gimnazjalistów zorganizowany przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Paweł Nowak 3b - laureat
Łukasz Żurawski 3b - finalista

  • Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY 2009

Paweł Nowak 3b - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 86,67%

  • III Szczeciński Konkurs Wiedzy Historycznej dla Młodzieży Uzdolnionej:
Mikołaj Wierzbiński 3a - finalista
Alicja Wielecka 3b - finalistka
  • Konkurs przedmiotowy z historii z elementami WOS-u dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Sebastian Koper 3a - finalista
Mikołaj Wierzbiński 3a - finalista
  • Konkurs przedmiotowy z informatyki dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego

Paweł Nowak 3b - finalista
Rafał Stańczyk 3b
- finalista
Patryk Pasternak 3c -finalista

 

  • Konkurs przedmiotowy z matematyki dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Paweł Nowak 3b - finalista

 

  • Konkurs przedmiotowy z fizyki dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Paweł Nowak 3b - finalista

 

  • Konkurs przedmiotowy z chemii dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Paweł Nowak 3b - finalista

 

  • Konkurs przedmiotowy z biologii dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego
Paweł Nowak 3b - finalista

 

  • Konkurs plastyczny "Narysuj mi Chopina" zorganizowany przez Ambasadę Francuską
    wyróżnienie:
Klaudia Lamorska 1a
Katarzyna Cieniawska 2c
Agnieszka Borowik 2c
Karolina Elmerych 3a
Bartosz Kowalik 2d
Natalia Cwikiel 2d
Jakub Oleksiuk 1d
Kacper Fiedoroicz 1d
Karolina Jakuć 1d
Piotr Lewandowski 1d
Adrianna Snacka 1d
Justyna Stankowicz 2b
  • IX Miejski Konkurs na Kartkę i Życzenia Bożenarodzeniowe
Weronika Kaczmarek - wyróżnienie w kategorii gimnazjów
  • Konkurs plastyczny "Radosne święta bez alkoholu" zorganizowany przez Fundację Pogotowie Teatralne i Gminę Miasta Szczecin pod patronatem "Kuriera Szczecińskiego"

Magdalena Ząbek 3d - II miejsce

  • Konkurs na najlepsze działania antynikotynowe "Rzuć Palenie Razem z Nami"

I miejsce - dyplom i nagroda w postaci aparatu fotograficznego dla naszego gimnazjum

  • Ogólnopolski konkurs Multitest z matematyki

Paweł Nowak 3b - III miejsce
Dezyderiusz Pawłowski 2b - XII miejsce
Kamil Kilian 1b - XIV miejsce

  • Konkurs plastyczny "Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu" - zasięg wojewódzki

Paulina Wisniewski 2a - I miejsce
Natalia Ława 3d- III miejsce

  • Liga biegowa - zawody miejskie

Kamil Janaszczyk -srebrny medalista w klasach drugich w biegu na dystansie 1000 m
Patryk Salak -złoty medalista w biegu na dystansie 300 m w klasach trzecich.
Sandra Kowalczyk - srebrna medalistka na dystansie 600 m w klasach pierwszych
Amanda Jankowska - brązowa medalistka na dystansie 300 m w klasach drugich,
Sylwia Marynowska -złota medalistka na dystansie 600 m w klasach drugich,
Alicja Lewczuk - brązowa medalistka na dystansie 100 m w klasach trzecich.

  •  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE -zawody miejskie

Reprezentacja chłopców  wywalczyła drugie miejsce w Szczecinie

  • SZKOLNA LIGA LA - zawody miejskie

 Reprezentacja chłopców  drużynowo zajęła 4 miejsce w Szczecinie

  • Dzień Sztafet -zawody miejskie

Kamil Grzankowski, Patryk Salak, Adrian Szyba, Nowicki - I miejsce w sztafecie olimpijskiej

Gadzaliński Dawid, Różycki Radosław, Krzysanowski Patryk, Janaszczyk Kamil - II miejsce w sztafecie 4 x 400 m

Osiński Filip 3b, Stemporowski Bartłomiej 3b, Żurawski Łukasz 3b, Stawicki Michał 3b - 4 miejsce w szafecie 4 x 400 m

Drużynowo chłopcy zajęli drugie miejsce

  • III Konkurs Informatyczny dla Uczniów Gimnazjum z województwa zachodniopomorskiego zorganizowany przez X Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Paweł Nowak 3b - I miejsce, laureat

  • Konkurs na prezentację multimedialną „Jesienne spotkania z przyrodą”, organizowany przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie.

Diana Pietryga - III miejsce

  • V Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej "Trzeźwy Umysł"
Karolina Gackowska - wyróżnienie
  • V edycja Konkursu Recytatorskiego poświęconego twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej "Szczeciński Parnas"
Katarzyna Cieniawska - II miejsce
  • III Konkurs Informatyczny dla Uczniów Gimnazjum z województwa zachodniopomorskiego zorganizowany przez X Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
finaliści:
Paweł Nowak 3b
Rafał Stańczyk 3b
Patryk Pasternak 3c
  • Makroregionalne Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Judo
Dominika Zaczek - I miejsce
  • Konkurs plastyczny "Zwierzęta wokół nas"  zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt
Beata Stroynowska - wyróżnienie
  • Konkurs fotograficzny "Koci świat" zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt
Oliwia Pomorska - wyróżnienie
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie za rok 2009
Dawid Bierszacki - II miejsce
  • Konkurs programistyczny dla uczniów gimnazjalnych miasta Szczecina
    o nagrodę dziekana Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Paweł Nowak 3b - I miejsce
Patryk Pasternak 3c - IV miejsce

25 września 2009 roku, w godzinach od 10 do 15 rozegrany został finał konkursu programistycznego o nagrodę Dziekana Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. W toku konkursu wykorzystano infrastrukturę systemu SPOJ, udostępnioną nieodpłatnie przez firmę Sphere Research Labs z Gdyni. Przed finalistami stało pięć zadań wymagających napisania programów rozwiązujących różne problemy algorytmiczne.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród miało miejsce tego samego dnia o godz. 20 na scenie ustawionej przed Budynkiem Jednostek Międzywydziałowych ZUT przy ul. Piastów i było jednym z wydarzeń organizowanych przez Wydział Informatyki w ramach Nocy Naukowców. Nagrody rzeczowe wręczył zwycięzcom dziekan Wydziału Informatyki, p. prof. Antoni Wiliński

stat4u