swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

 

 

Ogólnopolski Konkurs ALBUS z Matematyki

zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

  • Dezyderiusz Pawłowski 3b - III miejsce
  • Piotr Ciuruś 3b - III miejsce
  • Daniel Łobacz 3b - III miejsce
  • Konrad Gałczyński 1b - IV miejsce
  • Julia Ruchlicka 2b - V miejsce
  • Grzegorz Graużul 3b - VII miejsce
  • Tomasz Sołyszko 3b VII miejsce
  • Patrycja Wyremba 2b - VII miejsce
  • Marta Szymańska 2b - VIII miejsce
  • Dariusz Olech 2b - VIII miejsce
  • Joanna Knasińka 1b - IX miejsce
  • Emilia Szarpak 2b - X miejsce
  • Rafał Drzewowski 3b - X miejsce
  • Jakub Środa 3b - XI miejsce
  • Mateusz Krysiak 3b - XI miejsce
  • Przemysław Jóźwiak 3b - XII miejsce
  • Kamil Kilian 2b - XII miejsce
  • Joanna Knasińska 1b - XIII miejsce
  • Przemysłąw Okoń 2b - XIII miejsce
  • Patryk Sokołowski 3b - XIV miejsce
  • Katarzynma Cieniawska 3c - XIV miejsce
  • Agnieszka Borowik 3c - XIV miejsce
  • Marek Krupa 3b - XV miejsce
  • Kamila Szyszłow 3b - XV miejsce
  • Monika Fenger 23b - XV miejsce
  • Jakub Błyskosz 3f - XV miejsce
  • Michał Zarośliński - XV miejsce

 

 

Konkurs wiedzy „Życie i działalność Marii Curie – Skłodowskiej”

  / Kuratorium Oświaty w Szczecinie projekt: „2011: Rok Marii Curie – Skłodowskiej”/

 

 

Laureaci:

  • I miejsce - Aleksandra Siudy – Dmochowska 3c
  • II miejsce - Izabella Roszak 3c
  • III miejsce -  Katarzyna Cieniawska 3c

Finaliści:

  • Agnieszka Borowik 3c
  • Magdalena Oleksiak 3c
  • Grzegorz  Graużul 3b

 

 

XI Konkurs Chemiczny „Partnerstwo Edukacji i Przemysłu”

/ ZCDN, Zakłady Chemiczne Police S. A./

 

  • Daniel Łobacz 3b - I miejsce
  • Grzegorz Graużul 3b - II miejsce
  • Izabella Roszak 3c - IV miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  „Olimpus”

  • Mateusz Krzak  kl. I b - laureat IV miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny poświęcony twórczości ks. Jana Twardowskiego

 

  • Natalia Szczepańska 3a - II miejsce

 

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzno-Plastyczny

pt."Moje miasto - moje miejsce"

  • Diana Pietryga 2a - wyróżnienie
  • Natalia Ćwikiel 2c - wyróżnienie

 

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki dla Gimnazjów

inspirowany kulturą lub przyrodą Szwajcarii

 

  • Paulina Kulis 1b - wyróżnienie

 

 

Międzygimnazjalny Konkurs "Znane - nieznane" - szwajcarskie zabytki UNESCO
- praca plastyczna

 

III miejsce zespołowo:

  • Joanna Ossowska 3a
  • Monika Tyrola 1a
  • Katarzyna Nowicka


konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Roku Chemii 2011

pt. "Chemia - nasze życie, nasza przyszłość" organizowany przez ZUT



  • Anna Kolasińska 2c -II miejsce
  • Gabriel Pycel 3a - III miejsce
  • Sandra Leszczyńska 2c - wyróżnienie
  • Patrycja Sidor 3a - wyróżnienie
  • Gabriela Rumatowska 3a - wyróżnienie
  • Wiktoria Herkt 2c - wyróżnienie
  • Monika Tyrola 1a - wyróżnienie
  • Joanna Ossowska 3a - wyróżnienie
  • Weronika Stefanko 2a - wyróżnienie


Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Eko-Portret Ziemi"


  • Katarzyna Prażanowska 2a - wyróżnienie za pracę pt. "Ptasi żywot"

 

Miejski Konkurs twórczości plastycznej i literackiej "Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050"


kategoria praca literacka - opowiadanie:

  • Ewelina Grudzińska 2a - I miejsce
  • Katarzyna Prażanowska 2a - II miejsce

kategoria praca literacka - wiersz:

  • Tomasz Zalewski 2a - I miejsce

kategoria praca plastyczna:

  • Wiktoria Herkt 2c - I miejsce
  • Monika Tyrola 1a - wyróżnienie


Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Piękno przyrody i architektury Szczecina oraz najbliższej okolicy"

organizowany przez PTSM


  • Katarzyna Nowicka 1a - I miejsce
  • Krzysztof Korneszczuk 3f - II miejsce
  • Weronika Kaczmarek 2a - III miejsce
  • Diana Pietryga 2a - wyróżnienie


Miejski Konkurs Plastyczny "Moje miasto - Szczecin"


  • Beata Stroynowska 2c - nagroda



Miejski Konkurs Plastyczny "Zwierzęta wokół nas"


  • Sandra Leszczyńska 2c - I miejsce
  • Joanna Siemak 2c - III miejsce



IX Konkurs Chemiczny "Wokół wody"

organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie


  • Daniel Łobacz 3b - finalista
  • Grzegorz Granżul 3b - finalista



Konkurs "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne"

 

  • Julia Ruchlicka 2b - III miejsce
  • Daria Baranowska 2b - III miejsce



V międzyszkolny konkurs matematyczny "MATHS in ENGLISH"


  • Jakub Środa 3b - II miejsce

 


Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej "Trzeźwy umysł - piękny świat"


  • Weronika Kaczmarek - nagroda
  • Weronika Sznitko - wyróżnienie
  • Aleksandra Bochenek - wyróżnienie
  • Joanna Knasińska - nagroda



Konkurs Ekologiczny

zorganizowany przez Zachodniopomorski Festiwal Nauki, Przelewice 2010


  • Mateusz Krzak 1b - I miejsce


Konkurs na stroik świąteczny "Kolorowe święta"

zorganizowany przez ZSO w Szczecinie


  • Weronika Stefanko 2a - II miejsce


KONKURS FIZYCZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO


  • Dezyderiusz Pawłowski 3b - finalista


KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO


  • Grzegorz Graużul 3b - finalista
  • Marek Krupa 3b - finalista


KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO


  • Dezyderiusz Pawłowski 3b - laureat
  • Tomasz Sołyszko 3b - laureat


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2010-2011


  • Dominik Kozłowski 3b - finalista


X Miejski Konkurs na Kartkę i Życzenia Bożenarodzeniowe

  • Diana Pietryga - I miejsce
  • Aneta Szyntor - II miejsce


Konkurs plastyczny "Radosne święto bez alkoholu"

zorganizowany przez Fundację Pogotowie Teatralne i Gminę Miast Szczecin


  • Weroniko Sznitko 3d - II miejsce


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wampiry są wokół nas..."


  • Monika Tyrola 1a - III miejsce


Szkolna Liga LA


  • Zarośliński Michał – 3 miejsce w skoku w dal
  • Piękoś Bartek 3e, Zarośliński Michał 3b, Sokołowski Patryk 3b, Łapeciński Przemek 1e – II miejsce w sztafecie 4 x 100m

 

sztafeta olimpijska w zawodach sportowych "Dzień sztafet"

  • Marynowska Sylwia3d, Kowalczyk Sandra 2e, Ruchlicka Julia 2b, Panek Paulina 3f  -  3 miejsce 

 

I runda Ligii Biegowej Chłopców

  • Łapeciński Przemysław 1e - II miejsce na dystansie 100 m  w klasach pierwszych
  • Kiełpiewicz Kornel 1b - II miejsce na dystansie 300 m w klasach pierwszych

 

I runda Ligii Biegowej Dziewcząt

  • Kowalczyk Sandra 2e - II miejsce na dystansie 600 m w klasach drugich
  • Marynowska Sylwia 3d - II miejsce na dystansie 600 m w klasach trzecich

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej

  • Reprezentacja szkoły w piłce nożnej chłopców zajęła I miejsce na prawobrzeżu, awansowała do grupy półfinałowej Mistrzostw Szczecina w Piłce Nożnej

stat4u