swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Konkurs Chemiczny dla Gimnazjalistów
/Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty/:

 

Jakub Drążkiewicz 3b - finalista

Dariusz Olech 3b         - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

 

Laureatka 3 miejsce w kraju:       Joanna Siemak 3c

 

złote wyróżnienie:                     Daniel Wacewicz  2b

 

srebrne wyróżnienie:                 Kamil Kilian 3b

                                                                    Dariusz Olech 3b

                                                                    Mateusz Krzak 2b

                                                                    Jakub Drążkiewicz 2b

                                                                    Julia Ruchlicka 3b

                                                                    Daria Baranowska 3b

 

miedziane wyróżnienie:              Anna Marcinkiewicz 3b

                                                                                              Anna Krause 3b

 

 II  Konkursu Wiedzy o Życiu  i osiągnięciach  Marii Skłodowskiej – Curie

/Liceum Ogólnokształcące nr I w Szczecinie pod patronatem Prezydenta Szczecina i Marszałka woj. zachodniopomorskiego/:

 
                                  

                                   Natalia Ćwikiel 3c       - laureatka

                                                                       Anna Kolasińska 3c      - laureatka

                                                                       Beata Stroynowska 3c - laureatka

 

XI V Wojewódzki Konkursie „Partnerstwo Edukacji i Przemysłu” 2012 r. /ZCDN, Liceum Ogólnokształcące Piwoniego,  Zakłady Chemiczne Police S.A., Kuratorium Oświaty w Szczecinie/:

 

Dariusz Olech 3b                 – laureat III miejsce

Jakub Drążkiewicz 3b        – laureat IV miejsce

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Piłsudskiemu

 

  • Kinga Muchowska 2c - I miejsce

 

Międzyszkolny konkurs Plastyczny "Ze Szczecina do Londynu - XXX Igrzyska Olimpijskie"

 

  • Katarzyna Nowicka 2a - III miejsce

 

Wojewódzki Konkurs pt."Szczecin i region w słowie i obrazie" - kategoria plastyczna

 

  • Katarzyna Frąszczak 3a - I miejsce

 

XIX Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

  • Oliwia Pawelec 1 d - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Zimowy pejzaż"

 

  • Katarzyna Prażanowska 3a - wyróżnienie
  • Monika Tyrola 2a - wyróżnienie

 

XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
z cyklu "Wielcy znani i nieznani" pt. Alfons Mucha - Secesyjna baśń.

 

  • Kinga Muchowska 2c - nagroda

 

Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Moje Dąbie"

 

  • Monika Tyrola 2a - I miejsce w kategorii praca plastyczna
  • Klaudia Lamorska 3a - wyróżnienie w kategorii fotografia

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Gimnazjalnych "wersja 8 i pół"

 

  • Jan Sargsyan 3b - finalista

 

Międzygimnazjalny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt w Gim 23

 

drugie miejsce naszej ekipy w składzie:

  • Arpina Avetikyan, Natalia Ćwikiel, Anna Kolasińska, Beata Stroynowska, Karolina Kicuń, Ewa Błaszczyk, Weronika Kowalewska.

 

Konkurs Biologiczny
organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące

 

  • Emilia Szarpak 3b - finalistka

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2011
z Matematyki na poziomie klasy pierwszej

 

  • Oliwia Pawelec 1d - III miejsce
  • Daniel Lachowski 1b - X miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2011
z Matematyki na poziomie klasy drugiej

 

  • Joanna Knasińska 2b - V miejsce
  • Konrad Gałczyński 2b - IX miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2011
z Matematyki na poziomie klasy trzeciej

 

  • Daria Baranowska 3b - IX miejsce

 

Konkurs Plastyczny
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych
na pracę inspirowaną twórczością poetycką Zbigniewa Herberta

 

  • Diana Pietryga 3a - I miejsce
  • Natalia Ćwikiel 3c - II miejsce
  • Anna Kolasińska 3c - wyróżnienie
  • Magdalena Graboś3c - wyróżnienie
  • Joanna Knasińska 2b - wyróżnienie

 

VII Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej "Moje Miasto - Szczecin"

  • Katarzyna Prażanowska 3a - nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  • Jakub Drążkiewicz 3b - finalista
  • Dariusz Olech 3b - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  • Przemysław Okoń 3b  - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  • Julia Ruchlicka 3b - finalista
  • Patrycja Wyremba 3b - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  • Dariusz Olech 3b - finalista

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

  • Patryk Pęciak 1b - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki SAW SEZAM
przygotowany przygotowany przez  Szkolną Akademię Wiedzy

w kategorii klasy 3 gimnazjum

  • Julia Ruchlicka 3b - IX miejsce

w kategorii klasy 2 gimnazjum

  • Joanna Knasińska 2b - I miejsce

w kategorii klasy 1 gimnazjum

  • Oliwia Pawelec 1d - XV miejsce
  • Daniel Lachowski 1b - XV miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
sesja jesienna

  • Joanna Knasińska 2b - VI miejsce
  • Konrad Gałczyński 2b - VII miejsce
  • Julia Ruchlicka 3b -VII miejsce
  • Emilia Szarpak 3b - IX miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym  Chłopców

 

  • Zwierkowski Rafał, Skoroszewski Daniel, Gałczyński Konrad - III miejsce w Szczecinie

 

Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Gim.29

 

  • Zwierkowski Rafał - I miejsce
  • Skoroszewski Daniel  - II miejsce
  • Gałczyński Konrad - V miejsce

 

Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego w Zdrojach

 

  • Skoroszewski Daniel  - I miejsce
  • Gałczyński Konrad - III miejsce
  • Zwierkowski Rafa ł- VI miejsce

 

Dzień Sztafet

 

  • Kowalczyk Sandra, Szyntor Aneta, Szabłowska Paulina, Wasilewska Karolina -I miejsce w sztafecie olimpijskiej
  • Sokół Damian, Łapeciński Przemysław, Krół Damian, Pałka Kamil – III miejsce w sztafecie 4x100m.

 

Szkolna Liga LA

 

  • Kowalczyk Sandra – 2 miejsce w biegu na dystansie 100m;
  • Natalia Ćwikiel- 2 miejsce w skoku wzwyż.

 

II Konkurs Twórczości Plastyczno-Literackiej
"Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050"

kategoria plastyczna

  • Katarzyna Nowicka 2a - I miejsce
  • Katarzyna Frąszczak 3a - II miejsce
  • Wiktoria Herkt 3c - II miejsce
  • Katarzyna Prażanowska 3a - wyróżnienie

kategoria literacka - wiersz

  • Nicola Tenderys 2c - I miejsce

kategoria literacka - opowiadanie

  • Kinga Muchowska 2c - I miejsce
  • Ewelina Grudzińska 3a - II miejsce
  • Katarzyna Prażanowska 3a - III miejsce

 

 

VII Zachodniopomorski Konkurs "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne"
w kategorii szkół gimnazjalnych

 

  • Daria Baranowska 3b - II miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Kiedy rozum śpi"

 

  • Joanna Knasińska 2b - II miejsce
  • Konrad Gałczyński 2b - III miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Literacki "Powroty"

 

  • Joanna Knasińska 2b - I miejsce
  • Aleksandra Bachanek 2b - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moja opowieść wigilijna"

 

  • Joanna Knasińska  2b -  III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z Języka Angielskiego "Seven wonders"

 

  • Kinga Muchowska 2c - I miejsce
  • Katarzyna Prażanowska 3a - II miejsce

 

XI Miejski Konkurs na Kartkę i Życzenia Bożonarodzeniowe

 

  • Weronika 1c - II miejsce
  • Diana Pietryga 3a - III miejsce

 

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Języka Niemieckiego
zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 

laureaci:

  • Oliwia Pawelec 1d - IX miejsce
  • Patryk Pęciak - IX miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Matematyki
zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

laureaci:

  • Joanna Knasińska 2b - I miejsce
  • Julia Ruchlicka 3b - I miejsce
  • Oliwia Pawelec 1d - V miejsce
  • Emilia Szarpak  3b - VII miejsce
  • Anna Marcinkiewicz 3b - IX miejsce

wyróżnienia:

  • Konrad Gałczyński 2b - X miejsce
  • Jakub Ciuruś 1b - XI miejsce
  • Robert Kalinowski 3b - XI miejsce
  • Emilia Poborczyk 1b - XIII miejsce
  • Monika Fenger 3b - XIII miejsce
  • Daniel Lachowski 1b - XV miejsce

 

 

Konkurs Plastyczny "Powroty"
ogłoszony przez Związek Sybiraków Oddział w Szczecinie
pod patronatem Kuratora Zachodniopomorskiego w związku z 65 rocznicą powrotu Polaków z deportacji

 

  • Joanna Knasińska 2b - I miejsce
  • Sandra Leszczyńska - III miejsce
  • Aleksandra Bachanek 2b - wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny - Kalendarz 2012
promujący aktywność fizyczną "Trzeba aktywnie żyć, żeby zdrowym być"

 

  • Joanna Knasińska 2b - I miejsce
  • Magdalena Graboś 3c - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Radosne święta bez alkoholu"

  • Diana Pietryga 3a - I miejsce
  • Kinga Muchowska 2c - II miejsce
  • Szymon Wiszowaty 2c - III miejsce

 

Plastyczny Konkurs Wojewódzki "Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu"

 

  • Kinga Muchowska 2c - I miejsce
  • Joanna Knasińska 2b - II miejsce
  • Anna Kolasińska 3c - III miejsce
  • Diana Pietryga 3a - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs "Kiedy rozum śpi..."

 

kategoria literacka

  • Joanna Knasińska 2b - II miejsce
  • Konrad Gałczyński 2b - III miejsce

kategoria plastyczna

  • Natalia Ćwikiel 3c - II miejsce
  • Joanna Knasińska 2b - III miejsce
  • Weronika Kaczmarek 3a - III miejsce

kategoria fotograficzna

  • Katarzyna Frąszczak 3a - III miejsce

 

XI Konkurs Plastyczny "Moje marzenia, moja rodzina"

 

  • Joanna Knasińska 2b - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs plastyczno-literacki "Dorastamy - Rozumiemy - Pomagamy"

 

  • Sandra Leszczyńska 3c - nagroda główna

 

Liga Biegowa Dziewcząt     

 

  • Kowalczyk Sandra  - 1 miejsce w biegu na dystansie 100 m w klasach trzecich, rekord szkoły na tym dystansie
  • Szyntor Aneta - 1 miejsce na dystansie 600 m w klasach drugich, rekord szkoły na tym dystansie

 

Liga Biegowa Chłopców

 

  • Łapeciński Przemysław - 1 miejsce w biegu na dystansie 100 m w klasach drugich

 

Szkolna Liga La chłopców

 

  • Łapeciński Przemysław -1 miejsce w biegu na dystansie 100 m
  • Sokół Damian - 1 miejsce w biegu na dystansie 110 m pp
  • Smogór Aleksander - 3 miejsce w biegu na dystansie 110 m pp
  • Kołpiewicz Kornel - 1 miejsce w skoku w dal
  • Orzoł Bartek - 2 miejsce w skoku w dal
  • Biel Adrian- Szkolna Liga La chłopców -2 miejsce w pchnięciu kulą
  • Kołpiewicz Kornel, Sokół Damian, Łapeciński Przemysław, Gębicki Oskar, - 2 miejsce w sztafecie 4x100m
stat4u