swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Święto Edukacji Narodowej

 Święto Edukacji Narodowej

 

 

W piątek 12 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa 3E wraz z SU przygotowała "Lekcję dla Nauczycieli". Grono pedagogiczne zmierzyło się z przygotowanymi zadaniami  języka polskiego, matematyki, biologii i chemii. Nauczyciele z zadaniami poradzili sobie na 6+. Uczniowie prowadzący lekcję przekonali się jak trudna jest praca nauczyciela i wychowawcy. Mimo trudnych zadań podczas spotkania nie zabrakło pozytywnej atmosfery, śmiechu i dużej dawki humoru. 

klasa 3E i SU


 

Spotkanie klasy 8a z kombatantką Panią Danutą Szyksznian

Spotkanie klasy 8a z kombatantką Panią Danutą Szyksznian

 

Dnia 10 października 2018 r. klasa 8a uczestniczyła w spotkaniu z kombatantką Panią Danutą Szyksznian ps. „Sarenka”, „Szarotka” – łączniczką Okręgu Wilno AK w grupie łączniczki "Kozy", nauczycielką. Było to niezwykle wzruszające przeżycie dla wszystkich uczniów, ponieważ mogli zobaczyć i usłyszeć prawdziwą bohaterkę, dla której Ojczyzna, prawda, wiara i dobro są najważniejszymi wartościami. Pani Danusia to osoba bardzo życzliwa i pełna humoru. Życzymy jej dużo sił i zdrowia.

 

 


 

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

 

Pisanie listów, liścików, układanie wierszyków takich poważnych i całkiem zabawnych. Uważacie, że to wszystko odeszło już do lamusa? Że dziś już tylko przekaz informacji odbywa się drogą elektroniczną? Tu Was zaskoczymy. W ramach Dnia Chłopaka dziewczęta w naszej szkole dla Naszej męskiej społeczności własnoręcznie przygotowały laurki a w nich piękne wierszyki i oryginalnie rysunki. Pięknie ozdobione kartki w poniedziałek 1 października powędrowały do chłopców, czyniąc im miła niespodziankę.

 SU


 

Jesienne porządki

Jesienne porządki w Kniei Bukowej

 

Klasa 3E jak co roku wzięła udział w akcji "Jesienne porządki w Kniei Bukowej". Akcja łączy edukację ekologiczną z dobrą zabawą na świeżym powietrzu. Pełną relację z tego wydarzenia znajdziecie na stronie Kuriera Szczecińskiego.


 

Wybory

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Dnia 28 września 2018 roku w  naszej szkole odbyły się wybory do rady samorządu uczniowskiego pod patronatem akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Samorządy mają głos!”. Uczniowie naszej szkoły oddawali głosy według wcześniej przygotowanego harmonogramu w trakcie zajęć lekcyjnych tj. od godziny 8:00 do 12:20. Mogli zagłosować na 1 z 4 kandydatów.  Wśród kandydujących byli: Anna Kaszczyszyn z klasy 3c, Janina Pająk z klasy 7a, Monika Masztalerz z klasy 8a oraz Remigiusz Liwczak z klasy 3b. W wyborach wzięło udział  322 uczniów, w tym 11 nauczycieli. Z tego 7 głosów było nieważnych. Anna Kaszczyszyn zajęła zaszczytne stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego uzyskując 131 głosów poparcia. Zastępcą przewodniczącego została Monika Masztalerz z klasy 8a z liczbą głosów 73, a skarbnikiem Remigiusz Liwczak, który otrzymał 67 głosów. Janina Pająk otrzymała 55 głosów poparcia. Wybranym kandydatom gratulujemy i mamy nadzieję, iż wybrane osoby będą godnie reprezentować społeczność uczniowską i zmieniać naszą szkołę na lepsze.

 

Komisja Wyborcza:

-Zuzanna Zalech kl. 8d
-Oliwia Kacprzak kl. 8d
- Maja Szczepanek kl. 3e
-Wiktor Konieczny kl. 3e

Opiekunowie SU:
 Anna Cembrowska
Agata Karpowicz


 

 

stat4u